Przy okazji spotkanie z szefową Caritasu. Święto herbaty na spotkaniu na Miłej. Panie osobiście komponowały swoje herbaty przy okazji garść wiedzy o herbacie i dodatkach do niej.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!