MOPS Bytów

Integracja na sportowo

Ocena 0/5

Integracja na sportowo w Bytowie

Nie tylko teatr, kino czy muzeum może być formą integracji uczestników projektu SenioRITA.

Dowodem na to są uczestnicy z gminy Bytów oraz z gminy Borzytuchom, którzy w minioną sobotę, 28 maja, wzięli udział w marszu Nordic Walking na trasie 5 km, wokół bytowskiego zamku.
Odbyło się to w ramach jubileuszowego Festiwalu Biegowego Goch.

Pomimo deszczu, błota i wymagającej trasy nasi uczestnicy spisali się wyśmienicie i przeszli cały dystans. Kilka osób stanęło nawet na podium, czego serdecznie gratulujemy !

Oczywiście były chwile słabości i otarcia stóp ale pogoda ducha i uśmiech zdecydowanie towarzyszyły podczas tego wydarzenia. A po marszu każdy otrzymał pamiątkowy medal i mógł odpocząć przy drobnym poczęstunku, który przygotował organizator.

To była bardzo udana impreza integracyjna gdzie poza miłą atmosferą każdy mógł sprawdzić swoje możliwości a także pokonać swoje słabości.

Galeria zdjęć

1,1 2 3 4 5 8 9 (2) 9 10 14 (2) 14 15 (2) 15 16 17 18 20,, (2) 20,, 21 22 23
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności