MOPS Bytów

Integracja na sportowo i wesoło

Ocena 0/5

Integracja na sportowo i wesoło

 

W piątek, 9 września, uczestnicy projektu SenioRITA brali udział w ognisku integracyjnym – Pożegnanie Lata, które odbyło się na placu rekreacyjnym w Dąbiu.

 

Część osób dzielnie pomaszerowała z Bytowa do Dąbia, a już na miejscu czekał dla wszystkich poczęstunek.

 

Przy ognisku, w promieniach słońca pachniała pieczona kiełbaska oraz swojskie ciasta. W takiej atmosferze miło było porozmawiać, pośpiewać a nawet potańczyć.

 

Uczestnicy uznali „Pożegnanie lata” za bardzo udane.

Galeria zdjęć

integracja 001 integracja 002 integracja 003 integracja 004 integracja 005 integracja 006 integracja 007 integracja 008 integracja 009 integracja 010 integracja 011 integracja 012 integracja 013 integracja 014 integracja 015 integracja 016
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności