MOPS Bytów

Piknik integracyjny

Ocena 0/5

Zapraszamy wszystkich uczestników projektu Senio-RITA z gminy Bytów na SenioRITA Piknik Integracyjny.

Jak biesiada, to i strawa, zabawa, muzyka i tańce. Zapewniamy dobrą zabawę przy muzyce. Każdy zabiera ze sobą swoich najbliższych oraz dobry humor i wygodny strój.

Podczas Pikniku będą występy uczestników projektu oraz Qi Gong.

Biesiada odbędzie się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bytowie (boisko boczne), przy ul. Mickiewicza 13, w piątek, 1 lipca 2022 r. o godz. 11:00.

 

Zapraszamy!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności