top
logo


PDF Drukuj Email

 

INFORMACJA

Szanowni Państwo


 

W związku z przypadkami występowania koronowirusa w Polsce, informuje się klientów Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bytowie o podjętych rozwiązaniach w celu zapobiegania i przeciwdziałania jego rozprzestrzenianiu, które obowiązują od dnia 13 marca 2020 r. do odwołania:

  1. Ogranicza się wizyty klientów w obiekcie Ośrodka do niezbędnego minimum, a bezpośrednie składanie korespondencji i dokumentów należy ograniczyć do systuacji szczególnie uzasadnionych.

  2. Przyjmowanie klientów w godzinach urzędowania MOPS, po uprzednim użyciu dzwonka, odbywać się będzie wyłącznie w pokoju nr 1 na parterze.

  3. Zachęca się, klientów aby sprawy urzędowe załatwiać drogą telefoniczną (59 822 51 01), elektroniczną: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub jeżeli to możliwe w późniejszym terminie.

  4. Pracownicy socjalni i asystenci rodziny będą wykonywać pracę w terenie tylko w zakresie niezbędnym.

  5. Wypłaty gotówkowe dokonywane będą w kasie Ośrodka w godzinach od 1000 do 1400, po uprzednim dokonaniu weryfikacji klienta przy wejściu, przez pracownika MOPS (nie będzie możliwe wejście do budynku przed godzina 1000.

  6. Maksymalna ilość osób, które zostaną wpuszczone jednorazowo do budynku to 4 osoby.

  7. Osoby przychodzące do Ośrodka proszone są o niezabieranie osób towarzyszących, w tym dzieci.
Dyrektor Ośrodka
 

Reaguj na przemoc

Centrum Praw Kobiet

...

Reklama
Reklama
Reklama

Pomoc prawna


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla colourful template advanced hosting (video) Valid XHTML and CSS.