top
logo

Zasoby Pomocy Społecznej


PDF Drukuj Email

 

REJON I Katarzyna Grochowska (pok. 1, wew. 29)

Ulice:
Przemysłowa, Słoneczna


REJON II Katarzyna Miszczyszyn (pok. 1, wew. 29)

Ulice:
Ceynowy, osoby bezdomne


REJON III Helena Błaszczak (pok. 9, wew. 30)

Ulice:
Popiełuszki (do nr 6), Św. Filipa Neri, Św. Krzysztofa (od nr 1 do 13 bez 12)

Wsie:
Dąbki, Dąbie, Gostkowo, Zbysław
Rzepnica: Calineczki, Chopina, Czerwonego Kapturka, Jasia i Małgosi, Jaśminowa, Konwaliowa (do nr. 45), Kopciuszka, Królewny Śnieżki, Kubusia Puchatka, Liliowa, Magnolii, Margaretki, Mierosławskiego (od nr 76), Moniuszki, Paderewskiego, Piłsudskiego, Piwonii, Różana, Siedmiu Krasnoludków, Stefana Batorego, Storczykowa, Styp-Rekowskiego (od nr 69), Szewczyka Dratewki, Szymanowskiego, Tulipanowa, Wieniawskiego


REJON IV Iwona Wiczkowska (pok. 9, wew. 30)

Ulice:
Armii Krajowej, Bursztynowa, Cicha, Fiołkowa, Harcerska, Jagodowa, Jana Pawła II, Kilińskiego, Kołłątaja, Komisji Edukacji Narodowej, Konarskiego, Kościelna, Kościuszki, Malinowa, Małachowskiego, Młyńska, Naruszewicza, Niemcewicza, Niezapominajki, Osiedle Konstytucji, Podzamcze, Poziomkowa, Racławicka, Rejtana, Rzemieślnicza, Sikorskiego Staszica, Stokrotki, Sychty, Szkolna, Trembeckiego, Wesoła, Zamkowa


REJON V Elżbieta Balińska (pok. 10, wew. 31)

Ulice:
Kochanowskiego

Wsie:
Mała Wieś, Międzygórze, Ośrodek Jeleń, Pomysk Mały, Pomyski Młyn, Szarzyn
Pomysk Wielki: Długa, Elbergi, Gdańska, Główna, Kazimierza Wielkiego, Księżycowa, Lniana, Nad Jeleniem, Okrężna, Promienna, Rodzinna, Stary Staw, Św. Floriana, Wrzosowa, Wspólna, Zachodnia, Zacisze, Zalesie,


REJON VI Beata Szyca (pok. 10, wew. 31)

Ulice:
Bydgoska, Chojnicka, Dworcowa, Dworzec, Gryfa Pomorskiego, Jesionowa, Kąpielowa, Lawendowa, Leśna, Łąkowa, Makowa, Miastecka, Nad Borują, Polna, Rumiankowa, Stary Dworzec, Starochojnicka, Sucharskiego, Szarych Szeregów, Tartaczna, Wieża Wodna

Wsie:
Chomice, Grzmiąca, Nieczulice, Półczynek, Przyborzyce, Pyszno, Rekowo, Sierzno, Świątkowo, Udorpie


REJON VII Dariusz Klimkowski (pok. 11, wew. 28)

Ulice:
Brzozowa, Derdowskiego, Drzymały, Kwiatowa, Tartaczna


Wsie:
Niezabyszewo, Płotowo,


REJONVIII Wiesława Szyp (pok. 11, wew. 28)

Ulice:
11 listopada, 1-go Maja, Działkowa, Domańskiego, Gdańska, Lęborska, Mickiewicza, Rycerska, Sienkiewicza, Sportowa, Wolności, Zakładowa, Zwycięstwa
Zakład Opiekuńczo Leczniczy w Bytowie (ZOL)


REJON IX Adriana Zabrocka (pok. 12, wew. 48)

Ulice:
Bauera, Górna, Konwaliowa (do nr 44), Krótka, Majkowskiego, Mostnika, Piwonii, Pogodna, Plac Krofeya, Prosta, Starokościelne, Sędzickiego, Styp-Rekowskiego ( do nr 68), Stobnicka, Szeroka, Śródmiejska, Kard, Josypa Slipija, Wąska, Zaułek Drozdowy, Zaułek Słłowiczy, Zielona

Wsie:
Mądrzechowo, Mokrzyn, Ząbinowice


REJON X Iwona Wingert-Konopka (pok. 12, wew. 48)

Ulice:
Broniewskiego, Dąbrowskiej, Dunikowskiego, Fredry, Gałczyńskiego, Jeziorki, Jeziorna, Kruczkowskiego, Mierosławskiego (do nr 75), Nałkowskiej, Staffa, Tetmajera, Tuwima, Twardowskiego, Wyspiańskiego, Wojska Polskiego


REJON XI Elżbieta Paszki (pok. 12, wew. 48)

Ulice:
Miła, Pochyła, Wery

 

...

Reklama
Reklama

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla colourful template advanced hosting (video) Valid XHTML and CSS.