top
logo

Zasoby Pomocy Społecznej

Zamówienia publiczne


PDF Drukuj Email

 

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bytowie

i Zespół Interdyscyplinarny Gminy Bytów

ul. Miła 26a

zapraszają do udziału w projekcie


"DASZ RADĘ! - WSPARCIE RODZIN UWIKŁANYCH W PRZEMOC
W RODZINIE"


Projekt współfinansowany ze środków
Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz budżetu Gminy BytówNa działania zaplanowane w projekcie składają się:

 

  1. Warsztaty "Jestem z Ciebie dumny" (VIII-XI 2018) - warsztaty skierowane  do rodziców i dzieci z rodzin zagrożonych przemocą lub rodzin uwikłanych w przemoc będących w procesie zmian.

  2. Warsztaty "Bez klapsa" (X-XI 2018) - warsztaty skierowane do rodziców z rodzin zagrożonych     przemocą lub rodzin uwikłanych w przemoc będących w procesie zmian.

  3. Warsztaty "Daję radę" (VIII-X 2018) - przeznaczone będą dla osób z rodzin zagrożonych przemocą lub rodzin uwikłanych w przemoc będących w procesie zmian, mających trudność z konstruktywnym radzeniem sobie ze złością (tłumiących złość, wyładowujących złość w agresywny sposób).

  4. Grupa wsparcia (VIII-XII 2018) - przeznaczona dla osób doznających przemocy w rodzinie, w szczególności zaczynających zmiany mające na celu zatrzymanie przemocy.

  5. Konsultacje pedagogiczne (VIII-XII 2018) - przeznaczone dla osób/rodziców przejawiających zachowania przemocowe/agresywne w relacjach z dziećmi w wieku szkolnym.

  6. Konsultacje psychologiczne (VIII-XII 2018) - przeznaczone dla osób/rodziców przejawiających zachowania przemocowe/agresywne w relacjach z dziećmi w wieku szkolnym.

  7. Mediacje rodzinne (VIII-XII 2018) - przeznaczone dla rodzin, w których w toku prowadzenia działań zdiagnozowano konflikt i występuje realne zagrożenie eskalacji konfliktu i pojawienia się zachowań przemocowych.Osoby zainteresowane udziałem w poszczególnych działaniach zapraszamy do kontaktu z koordynatorem projektu.
koordynator - Bożena Wojak
nr telefonu: 59 822 51 01/59 822 55 81
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

...

Reklama
Reklama
Reklama

Pomoc prawna


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla colourful template advanced hosting (video) Valid XHTML and CSS.