top
logo


PDF Drukuj Email

Pomorskie Centrum Terapeutyczno - Prawne

informuje o gotowości w świadczeniu kompleksowego zdalnego wsparcia na rzecz mieszkańców województwa pomorskiego w zakresie pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej oraz prawnej, w związku z przeciwdziałaniem zagrożeniami związanym z COVID-19.

Dyżury specjalistów, praca zdalna.

 
PDF Drukuj Email

 

Szanowni Państwo,

misją Fundacji jest pomoc krzywdzonym dzieciom. Zwaszcza teraz, w tej tak trudnej dla wszystkich sytuacji, dzieci potrzebują naszego wsparcia. Chciałam zapewnić, że cały zespół FDDS robi wszystko, by było ono dla nich cały czas dostępne. Żaden z naszych podopiecznych nie został bez oferty pomocy. Nasze placówki pracują zdalnie, zapewniając podopiecznym stały kontakt z psychologami i terapeutami poprzez konsultacje online.
Od 1 marca, 7 dni w tygodniu, całodobowo działa nasz ogólnopolski Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 - konsultanci wspierają, wyjaśniają i pomagają dzieciom i młodzieży w ich codziennych problemach.
Dla dorosłych, niepokojących się o dziecko, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12.00-15.00, dostępna jest nasza linia 800 100 100 (więcej informacji >>TUTAJ).
Dodatkowo dla rodziców zainteresowanych wskazówkami jak rozmawiać z dzieckiem o niepokojącej sytuacji związanej z koronawirusem polecam nasz ostatni wpis >>TUTAJ.
Dziękujemy za Państwa zaufanie i wsparcie. To dzięki niemu możemy dawać dzieciom siłę. Teraz, w tym wyjątkowo trudnym czasie, jest to ogromnie potrzebne.
Pozdrawiam serdecznie,
Izabela Małyska

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę
ul. Walecznych 59, 03-926 Warszawa
 
PDF Drukuj Email

 

APLIKACJA KWARANTANNA DOMOWA


WYSYŁANIE ZDJĘĆ ZAMIAST WIZYTY POLICJANTÓW

JESTEŚ OBJĘTY KWARANTANNĄ DOMOWĄ?

ZAINSTALUJ NA SWOIM TELEFONIE SPECJALNĄ APLIKACJĘ MINISTERSTWA CYFRYZACJI

Jak to działa?

Wszystkie osoby objęte kwarantanną dostają SMSa zachęcającego do ściągnięcia i zainstalowania aplikacji.

Ważne! Aktywuj aplikację w miejscu odbywania kwarantanny, po odebraniu SMSa. Otrzymanie wiadomości to znak, że Twoje dane pojawiły się w bazie . System jest połączony z baza numerów telefonów osób, które zostały objete kwarantanną.

Ważne! Nie ma możliwości, by z aplikacji korzystały osoby nie objęte kwarantanną.

 

Więcej informacji, w tym regulamin na https://www.gov.pl/web/koronawirus/kwarantanna-domowa

 
PDF Drukuj Email

 

INFORMACJA

w sprawi zaopatrzenia się w maseczki przez mieszkańców gminy Bytów

Zgodnie z § 18 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, został nałożony obowiązek zakrywania, przy pomocy odzieży lub jej części, maski albo maseczki, ust i nosa m.in. w środkach transportu zbiorowego, w miejscach ogólnodostępnych do odwołania.

W związku powyższym informuje się, że od dnia 29 kwietnia 2020 r. osoby, które mają problem z zaopatrzeniem się w maseczki ochronne z powodu choroby lub innych ważnych przyczyn, mogą zgłosić do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bytowie telefonicznie pod nr tel. 59 822 51 01 w godz od 800 do 1500.

Bytów, dnia 29 kwietnia 2020 r.

 
PDF Drukuj Email

Komunikat
Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej
w  Bytowie z dnia 21 kwietnia 2020 r.


Na podstawie § 13 ust. 2 i § 19 ust. 5 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r., poz. 697), informuję, iż od dnia 22 kwietnia do odwołania, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bytowie zmienia dotychczasową organizację pracy, polegającą na wykonywaniu zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy  obywatelom, wymienionych w ww. rozporządzeniu w zakresie: pomocy społecznej:

Przyjmowanie klientów w godzinach urzędowania MOPS, po uprzednim telefonicznym lub mailowym umówieniu terminu z konkretnym pracownikiem odbywać się będzie wyłącznie
w pokoju nr 1 na parterze.


Wejście do budynku po użyciu dzwonka, znajdującego się przy drzwiach wejściowych.


Bezpośrednia obsługa interesanta realizowana będzie przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności tj.:
1.    obowiązkowe zakrywanie przy pomocy maski, maseczki albo kasku ochronnego, ust i nosa przez interesanta i urzędnika,
2.    obowiązkowe używanie rękawiczek ochronnych przez interesanta i urzędnika oraz stosowanie środków dezynfekujących.

W dalszym ciągu nieczynna jest kasa MOPS.

Ponadto, jeśli zajdzie pilna potrzeba przyjścia do Ośrodka Pomocy Społecznej, proszę o załatwianie spraw samodzielnie, bez osób towarzyszących, z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa, w tym zachowania odpowiedniej odległości pomiędzy osobami.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego oraz przesyłanie informacji/dokumentacji drogą elektroniczną - do wykorzystania druki na stronie internetowej:
Tel/Fax.:59 8225101, Link do strony, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , strona internetowa: MOPS Bytów
ePUAP: /Mops_Bytow/SkrytkaESP/.


 
« pierwszapoprzednia123456następnaostatnia »

Strona 4 z 6

Reaguj na przemoc

Centrum Praw Kobiet

...

Reklama
Reklama
Reklama

Pomoc prawna


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla colourful template advanced hosting (video) Valid XHTML and CSS.